НТА > НОВИНИ > Новини світу > Загроза вторгнення Росії в Україну. В ізраїльської розвідки інші дані, ніж у США

Загроза вторгнення Росії в Україну. В ізраїльської розвідки інші дані, ніж у США

Єврейські громади є і в Україні, і в Росії, тому Ізраїль вимушений балансувати у нинішній ситуації

2351

Міністр закордонних справ Ізраїлю Яїр Лапід прокоментував ситуацію навколо російсько-українського кордону. Він зазначив, що оцінка ситуації від ізраїльської розвідки відрізняється від тієї, яку надають США.

Про це повідомило newsru.co.il. На уточнювальне запитання про те, чи вважають в Ізраїлі менш ймовірним вторгнення Росії в Україну, Лапід відповів ствердно.

Разом із тим він заявив, що в Ізраїля є план евакуації ізраїльців і нових репатріантів сухопутними шляхами через сусідні країни.

Лапід вважає, що Ізраїль перебуває у складнішій ситуації, ніж Вашингтон із двох причин:

Перше – це те, що Ізраїль «межує з Росією в Сирії», і координація дій із Росією досі дозволяла проводити операції проти іранців на території Сирії.

Керівник ізраїльського міністерства закордонних справ порівняв становище Ізраїлю зі становищем країн Балтії, які мають спільні кордони з Росією.

Друге – те, що єврейські громади є і в Росії, і в Україні. За словами Лапіда, Ізраїль змушений під час ухвалення важливих рішень враховувати цей багатозначний нюанс.

Нагадаємо, що президент США Джо Байден переконаний: Путін уже вирішив напасти на Україну. Дані розвідки дають підстави вважати саме так. Водночас лідер Сполучених Штатів наголосив: поки не відбувся сам напад, Росія ще має вибір між війною і стражданнями і поверненням до дипломатії.

Міністерство закордонних справ Польщі не рекомендує громадянам країни через складну ситуацію відвідувати 10 областей східної та південної частин України, а також окупований Крим.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
1
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі