НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Загибель пари у Стрийському парку: Львів’яни продовжують нести квіти до місця трагедії

Загибель пари у Стрийському парку: Львів’яни продовжують нести квіти до місця трагедії

На місці трагедії залишилися речі загиблих та квіти, подаровані дівчині

252

Львів’яни продовжують нести квіти і лампадки до місця трагедії у Стрийському парку, де під час буревію загинула молода пара.

Про це під час включення в ефірі проєкту “Народне толк-шоу” на телеканалі NTA розповіла кореспондентка Мирослава Гаврих.

Журналістка зазначила, що територія у Стрийському парку, де сталася трагедія, досі обгороджена попереджувальними стрічками, там залишився одяг та речі загиблих.

“Львів’яни і досі продовжують нести сюди квіти і лампадки. Приходять вшановувати пам’ять. Бачимо також портер загиблого хлопця. Біля нього поклали берет, який носять артилеристи, адже він був студентом Академії Сухопутних військ і навчався на артилериста. Також залишилися квіти, які юнак подарував дівчині. Вони зів’яли, але львів’яни приносять нові”, – сказала корекспондентка.

Разом з тим вона додала, що територію, де сталася трагедія, поки що не прибрали, там досі розкидані зламані дерева, пошкоджені ліхтарі та лавочки.

“Також ми помітили, що багато зламаних гілок досі звисають з дерев. Вони у будь-яку хвилину можуть впасти. А це недалеко від дороги і цих попереджувальних стрічок. Тому це досі небезпечно”, – підкреслила Мирослава Гаврих.

Нагадаємо, у Львові під час негоди у Стрийському парку трагічно загинув курсант військової академії та молода дівчина. Їх придавило гілкою, що впала з дерева.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі