НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Загинули на Сході України. Львів прощається з двома Героями, які боролися з окупантами

Загинули на Сході України. Львів прощається з двома Героями, які боролися з окупантами

Андрія Шая поховають у Рясній-Руській, Валерія Галушка – в Гряді Львівської громади

444

У середу, 22-го березня, Львів прощається з Андрієм Шаєм і Валерієм Галушком, які загинули, захищаючи Україну від російських загарбників.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Чин похорону Андрія Шая розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя у селі Рясне-Руське Львівської громади.

Чин похорону Валерія Галушка розпочнеться о 12:00 у Церкві Святої Параскеви у селі Гряда Львівської громади. Поховають Героя на місцевому цвинтарі.

Валерій Галушко народився 5-го квітня 1984-го року села Гряда Львівської області. 1999-го року закінчив Грядівську загальноосвітню школу. Здобув професійно-технічну освіту в колишньому автомобільно-дорожньому коледжі Львова. У мирний час працював у будівельній сфері.

Із початком повномасштабного вторгнення Росії активно займався волонтерською діяльністю. Згодом боровся з російськими окупантами у лавах 71-ої окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У Валерія Галушка залишилися батьки, дружина та двоє дітей.

Львів’янин Андрій Шай народився 16-го березня 1977-го року. Здобував освіту у Львівській політехніці. Під час навчання проходив військову кафедру при університеті.

Протягом останнього періоду працював у «Вуд-Львів». Професійно займався виробництвом предметів із дерева.

Із початком повномасштабного вторгнення Росії став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність і незалежність держави у складі військової частини А4030. Виконував бойові завдання на території Донецької, Луганської та Харківської областей.

В Андрія Шая залишилися мама, сестра, племінники та швагро.

Нагадаємо, що у вівторок, 21-го березня, Львів попрощався з Андрієм Шпаком, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Поховали Героя на Личаківському кладовищі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"