НТА > НОВИНИ > Суспільство > Загинув речник львівської «вісімдесятки» – журналіст Юрій Лелявський

Загинув речник львівської «вісімдесятки» – журналіст Юрій Лелявський

2014-2015-го років Юрій Лелявський висвітлював події на сході України, за що його взяли в полон бойовики

248

На війні з російськими окупантами загинув начальник служби зв’язків із громадськістю 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України капітан Юрій Лелявський.

Про це повідомила Національна спілка журналістів України. Юрій Лелявський загинув 28 вересня в бою під час виконання завдання у складі десантно-штурмового підрозділу.

Він був професійним журналістом, у цивільному житті багато років працював у різних виданнях і на загальнонаціональних телеканалах.

2014-2015-го років Юрій Лелявський висвітлював події на сході України, за що його взяли в полон бойовики. Після визволення він вступив до Збройних сил України, де працював на посадах начальника пресслужби та служби зв’язків із громадськістю 10-ої гірсько-штурмової бригади та 80-ої окремої десантно-штурмової бригади.

Нагадаємо, що в понеділок, 3-го жовтня, Львів попрощався з 52-річним воїном 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила Миколою Варламом, який загинув у бою з російськими окупантами. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі