НТА > НОВИНИ > Новини політики > “Захід пильнує Україну більше, ніж зелена влада”, – Цимбалюк

“Захід пильнує Україну більше, ніж зелена влада”, – Цимбалюк

Доки українська влада заспокоює нас, що все під контролем, союзники знову б’ють на сполох, говорить народний депутат від “Батьківщини”.

183

Раніше влада переконувала українців, що непотрібно сіяти паніку, тому що все під контролем. Втім, міжнародні партнери знову б’ють на сполох. Адже, нарешті, майже всі об’єднались в тому, що Україні слід надавати військову та військово-технічну допомогу. Тобто, Західні партнери розуміють всю загрозу та захищають Україну.

Такою думкою поділився народний депутат України від ВО “Батьківщина” Михайло Цимбалюк в етері проєкту “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA.

За його словами, зараз майже вся увага Західних партерів сконцентрована на Україні. Насамперед, це помітно в їхніх діях. Адже замість співчуттів Україна вже отримує військову допомогу, яка збільшує обороноздатність української армії.

Ми бачимо, що по два літаки в добу прилітають з допомогою від США. Ми бачимо позицію Великої Британії яка, нарешті, навіть в обліт території Німеччини, яка не дала повітряного простору для прольоту літаків, все-таки поставляє зброю. Ми чули заяву Прибалтійських держав, позицію президента Польщі. Тобто, це все те усвідомлення, що міжнародні партнери перейшли від висловлювання глибокого занепокоєння до конкретних дій”, – розповідає Цимбалюк.

Депутат наголосив, що українська держава устами міністра МЗС підтвердила, що небезпека загострюється. Однак, виступ президента у ВРУ та його появі на презентації “держави в смартфоні”, говорить про те, що влада живе своїм життям, а громадяни України та міжнародна спільнота живуть іншим. Виходячи з цього, теперішня влада робить дуже мало для того, аби виділяти достатньо коштів для посилення безпеки держави.

Нагадаємо, як повідомляв NTA, більшість європейців вважають ймовірним повномасштабне вторгнення Росії в Україну цього року. Більше у напад вірять громадяни країн, що розташовані ближче до України.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі