НТА > НОВИНИ > Війна > Захоплення Києва та інсценування виборів. Генштаб ЗСУ про подальші задуми Росії

Захоплення Києва та інсценування виборів. Генштаб ЗСУ про подальші задуми Росії

846

У Генштабі ЗСУ вважають, що Росія і далі планує захопити Київ. Також серед планів – сухопутний коридор до Придністров’я і створення нового державного утворення з подальшим включення його до складу РФ.

Про ймовірні плани ворога розповів заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу в медіацентрі “Україна”.

“Імовірними наступними послідовними діями противника ми розглядаємо спроби щодо взяття під контроль території Одеської, Миколаївської та частково Запорізької областей, створення сухопутного коридору до Придністровського регіону Республіки Молдова. Також захоплення території центральної України, оволодіння Києвом, інсценування перевиборів до законодавчих та виконавчих органів влади з проведенням до влади проросійських сил, створення нового державного утворення та включення його до складу Росії.

Противник намагатиметься досягти своєї стратегічно-політичної мети. Але це його думки. На їхні думки є наша протидія”, – сказав Громов.

Нагадаємо, що призначена окупантами так звана влада Херсонської військово-цивільної адміністрації заявила, що проситиме президента Росії Володимира Путіна включити Херсонську область до складу РФ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі