НТА > НОВИНИ > Війна > Захопити Донбас до березня. Путін поставив нове завдання перед російською армією

Захопити Донбас до березня. Путін поставив нове завдання перед російською армією

У розвідки є інформація про ознаки підготовки російською окупаційною армією наступу на Запорізькому напрямку

418

Президент Росії Володимир Путін доручив новому командувачу угруповання російськими військами в Україні Валерію Герасимову захопити Донбас до березня.

Такою інформацією поділився представник пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у коментарі для телеканалу Freeдом.

За словами Юсова, російський президент не звертає уваги на те, що насправді відбувається на фронті. Його основною ціллю і надалі залишається знищення українців як окремого народу та нації, знищення України як незалежної держави.

«Усе ж ми можемо говорити про пріоритетний для рашистів напрямок – це Донбас. І чергові терміни, які він визначає вже для Герасимова, скажімо, як нового керівника війни проти України, – це мета захоплення Донбасу та формування певної зони безпеки вже до березня», – сказав Юсов.

Він звернув увагу на те, що перед окупаційною владою вже неодноразово змінювали терміни поставлених завдань.

«Рік, як вони «3 дні беруть Київ». Ну, загалом, однак, нові цілі та нові завдання. Нічого не вийде і цього разу», – зауважив Юсов.

Він також розповів, що у розвідки є інформація про ознаки підготовки російською окупаційною армією наступу на Запорізькому напрямку.

«Так, безумовно, такі дані є. Це може свідчити як про пряму підготовку до наступальних дій з боку противника, так і про певні обманні дії для того, щоб інформаційну кампанію проводити та, скажімо так, приховати справжні наміри свої на інших напрямках фронту. Уся інформація відстежується, і відповідні висновки та заходи українські Сили оборони проводять», – наголосив Юсов.

Нагадаємо, що Збройні сили України просуваються в бік Кремінної та Сватового. В наших військових є успіх, і вони його стабільно розвивають.

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що Росія може спробувати здійснити свій останній ривок на річницю повномасштабного вторгнення або ж вже у березні. Україна щодня готується до можливого наступу.

Поблизу українського кордону розпочалося спільне льотно-тактичне навчання авіаційних підрозділів Білорусі та Росії, у зв’язку з чим зросла загроза ударів із повітря. У той же час рашисти наступають на декількох напрямках. Сили оборони України відбивають ці атаки. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі