НТА > НОВИНИ > Суспільство > Захищати країну: 80 тисяч українців повернулися з-за кордону у період війни

Захищати країну: 80 тисяч українців повернулися з-за кордону у період війни

Більшість із тих, хто перетинає кордон у напрямку України, – чоловіки

461

Від початку вторгнення Росії, що розпочалося 24 лютого, майже 80 тисяч українців через західний кордон повернулися додому.

Таку статистику наводить Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

«За 5 діб відбиття агресії люди не лише покидали Україну. На Батьківщину повернулися майже 80 тисяч наших співвітчизників, з яких більшість – чоловіки. Патріоти, які працювали чи тимчасово проживали за кордоном, прибувають до України, щоб поповнити лави Збройних Сил, інших військових формувань та сил територіальної оборони. Пишаємося співвітчизниками», – йдеться у повідомленні.

Також прикордонники відзначають зменшення хвилі тих, хто їде з країни.

За добу 28 лютого державний кордон України на західній ділянці перетнули майже 108 тисяч осіб та майже 15 тисяч транспортних засобів. Дані показники приблизно на 10% менші за показники 27 лютого. Наразі у чергах перебувають близько 8 тисяч автомобілів.

На виїзд з України до ЄС та Молдови прослідувало майже 96 тисяч осіб. Зокрема, кордон до Польщі перетнули майже 61 тисяча людей, решта – до Угорщини, Словаччини, Румунії та Молдови.

Серед тих, хто їде з країни – жінки і діти. Чоловікам-громадянам України віком від 18 до 60 років через оголошення загальної мобілізації виїзд заборонений. Багато чоловіків супроводжують свої сім’ї до пунктів пропуску і повертаються назад.

Також нагадаємо, що вже з перших днів війни у містах України вилаштувалися довгі черги до військкоматів.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі