НТА > НОВИНИ > Війна > Захисник Маріуполя розповів історію повернення з полону окупантів

Захисник Маріуполя розповів історію повернення з полону окупантів

Прикордонник зізнається, що хоче все забути, як сон

328

Під час обміну військовополоненими 29 червня було звільнено 17 прикордонників, які героїчно обороняли Маріуполь та тримали позиції на «Азовсталі».

Державна прикордонна служба оприлюднила розповідь прикордонника з «Азовсталі» Павла Піковця, котрий повернувся додому.

Павло Піковець отримав поранення 15 квітня. Після цього його забрали у шпиталь, що базувався в укриттях маріупольського заводу. Там медики вилучили осколки та поставили гіпс. У шпиталі він перебував до дня виходу з території  – до 17 травня. Прикордонник розповів, що тортури до тих, хто захищав «Азовсталь», росіяни не застосовували.

“Хочеться це все забути, як сон. Не скажу, що у нас там якісь тортури були. До нас, тих, які з “Азовсталі”, якось ставилися по-іншому. Чи вони нас поважали… Або щось інше… Чи боялися – я не знаю. Але на нас вони дивилися, як на воїнів”, – каже прикордонник.

Піковець каже, що завжди мав надію на повернення.

“Я знав, що мені потрібно повернутися, я знав для кого. Для дружини, для доньки. Вони чекають, потрібно повернутись”, – каже він.

Нагадаємо, що понад 140 українських військових повернулися додому після чергового обміну військовополоненими. Зі 144-ох звільнених – 95 захисників «Азовсталі». Серед них – 43 військовослужбовці полку «Азов».

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі