НТА > НОВИНИ > Війна > Захисники Маріуполя за власними вибором відмовилися залишати місто

Захисники Маріуполя за власними вибором відмовилися залишати місто

645

Українські військові, які зараз захищають Маріуполь, мали вибір: вийти з міста чи залишитися в ньому.

Про це розповів президент України Володимир Зеленський під час інтерв’юросійським ЗМІ.

За словами Зеленського, він розмовляв із військовими, намагається спілкуватися з ними бодай раз на два дні.

“Я розмовляв із цими хлопцями… Я їм теж казав: “Я все розумію, хлопці, ми обов’язково повернемося. Але якщо ви відчуваєте, що вам потрібно вийти, і ви відчуваєте, що так правильно, і що ви можете вижити, зробіть це. Я розумію, як це виглядає для військового. Зробіть”. Я їм дав це право вибору. Вони сказали: “Ми не можемо. Тут поранені люди. Ми не покинемо поранених”. Мало того, вони сказали: “Ми не покинемо вбитих”.

Щоб ви зрозуміли: у місті лежать трупи на дорогах, на тротуарах. Просто валяються трупи — їх ніхто не прибирає — російських солдатів та громадян України, всіх… А наші військові не готові залишити навіть мертвих військових. Вийти і десь поховати, закопати як сміття — вони не готові. Причому не офіцерів, а всіх. Тому вони захищають місто, захищають поранених, захищають мертвих, яких хочуть поховати”, – розповів Зеленський російським журналістам, як вирішили дізнатися, що відбувається в Маріуполі і хто контролює місто.

Відтак Володимир Зеленський також наголосив, що місто глухо заблоковане російськими силами, які перекрили виїзди і в’їзди з міста: “Всередину там, де вони можуть залізти, там вони й зайшли, російські війська. А в якусь частину міста вони не зайшли, бо є наші хлопці, котрі відмовилися виходити на їхні заклики”.

Нагадаємо, 27 березня стало відомо, що із Зеленським розмовляли головний редактор телеканалу «Дощ» Тихон Дзядко, журналіст і письменник Михайло Зигар, головний редактор «Медузи» Іван Колпаков і кореспондент «Комерсанта» Володимир Соловйов.

Після цього Роскомнагляд пригрозив перевіркою російським медіа, які взяли інтерв’ю у президента України Володимира Зеленського. Також Роскомнагляд попередив російських журналістів і “порекомендував” відмовитися від публікації цього інтерв’ю.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі