НТА > НОВИНИ > Новини політики > Ми готові захищати Україну. Молодь Нью-Йорка на Донеччині звернулася до світових політиків

Ми готові захищати Україну. Молодь Нью-Йорка на Донеччині звернулася до світових політиків

Українське селище Нью-Йорк розташоване в Донецькій області неподалік від окупованої Горлівки

329

Представники громадської організації «Ініціативна молодь українського Нью-Йорка» звернулися до політиків і дипломатів з проханням захистити Україну на тлі російської загрози. Молоді люди наголосили, що готові боронити свою країну, але цивілізований світ має підтримати нашу державу, її обороноздатність.

Молоді люди записали відповідний відеоролик, який розмістили на фейсбук-сторінці своєї організації.

Нью-Йорк – це селище в Донецькій області поблизу окупованої Горлівки, якому рішенням Верховної Ради минулого року повернули історичну назву. Як зазначили представники громадської організації, після цього про прифронтовий населений пункт багато розповідали медіа в Україні та в світі.

«Ми щиро вдячні кожному уряду і парламенту демократичних країн, які підтримують Україну в ці непрості часи. Ми вдячні закордонних українцям, які захищають інтереси України у всьому світі», – наголосили молоді люди.

Вони додали, що хочуть жити в мирі та розвивати український Нью-Йорк. Тому просять усіх політиків, дипломатів, всіх людей доброї волі підтримувати Україну, її обороноздатність.

«Українці готові захищати свою країну і самостійно вирішувати її долю. Сьогодні лінія оборони Європи проходить тут, в Україні, біля Нью-Йорка. І ми просимо вас зробити все можливе, щоб зберегти тут мир і перспективи на розвиток! Допоможіть захистити Україну і наш український Нью-Йорк!», – сказано у зверненні.

Нагадаємо, що на початку липня Верховна Рада перейменувала селище міського типу Новгородське в Нью-Йорк. Народні депутати під час засідання парламенту схвалили відповідний проєкт постанови. За перейменування проголосував 301 парламентарій. Постанову ухвалили без обговорення.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"