НТА > НОВИНИ > Спорт > Козловський: Закликаю клуби УПЛ безкоштовно віддати права на трансляції національним каналам

Козловський: Закликаю клуби УПЛ безкоштовно віддати права на трансляції національним каналам

Пропозиції, які отримала УПЛ, – це ніщо інше, як подачка. Футбольний клуб «Рух» у цьому фарсі брати участь точно не буде

510

Почесний президент ФК “Рух” Григорій Козловський переконаний: українські клуби, що представлені в УПЛ, повинні безкоштовно передати права на трансляції матчів національним каналам, адже ті пропозиції, які надійшли – це подачка і приниження футболу.

Позицію Григорія Козловського опублікували на офіційному сайті команди.

“Наскільки мені відомо, УПЛ має дві пропозиції щодо купівлі телеправ. Megogo запропонував 100 тисяч доларів на рік усім клубам – це приблизно по 4,5 тисячі доларів на кожного. А Setanta запропонувала 1,5 мільйона, з вирахуванням того, що йде на УАФ, це по 60-70 тисяч доларів на клуб.

Я не сприймаю це інакше, як подачку. Вважаю, що клуби мають мати гідність та проявити свою позицію. Якщо завтра наш клуб і буде голосувати за щось, то тільки за телепул безкоштовної трансляції матчів для українців.

Я розумію, що медіаплатформам зараз також важко платити гроші за чемпіонат України, що клубам потрібні кошти для існування, але такі пропозиції – це ніщо інше, як подачка. Футбольний клуб «Рух» у цьому фарсі брати участь точно не буде. Це наша офіційна позиція. Ми знаємо собі ціну.

Тому я закликаю усі клуби відмовитись від таких пропозицій і безкоштовно віддати права на трансляції національним каналам. Нехай люди дивляться футбол та отримують задоволення. Колись в Англії клуби на 3 роки відмовились від грошей за трансляції і показували футбол безкоштовно, чим підняли інтерес серед вболівальників. Зараз права на трансляцію коштують більше 5 мільярдів за сезон. Думаю, що нам потрібно працювати у цьому напрямку”.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі