НТА > НОВИНИ > Суспільство > Замість грошей за роботу – повістка. У Сєвєродонецьку і Лисичанську чоловіків обманом мобілізують в армію РФ

Замість грошей за роботу – повістка. У Сєвєродонецьку і Лисичанську чоловіків обманом мобілізують в армію РФ

Чоловіка запрошують на роботу, наприклад, до водоканалу, а через кілька днів він замість перших грошей отримує повістку

176

У тимчасово захоплених росіянами Сєвєродонецьку і Лисичанську місцевих жителів обманом мобілізують в армію РФ. Чоловіка запрошують на роботу, наприклад, до водоканалу, а через кілька днів він замість перших грошей отримує повістку.

Про це повідомляє пресслужба Луганської ОВА у телеграмі.

«Росіяни вже відзначили захоплення нашого регіону, прирівняли це до перемоги у Другій світовій війні, але на межу області так і не вийшли. Проводять ротацію, залучаючи місцевих. Як це відбувається? Чоловіка запрошують на роботу, наприклад, до водоканалу, а через кілька днів він замість перших грошей отримує повістку. Його викликає «нова батьківщина», –  йдеться у повідомленні.

Як зазначають в ОВА, за рахунок сєвєродончан і лисичан ворог намагається подолати спротив українських бійців, щоб завершити виконання хоча б якогось завдання.

«Воювати на рівних умовах вони не в змозі, п’ятикратну перевагу використати теж. Коли вона десятикратна і дозволено стирати із лиця землі великі міста – щось виходить», – повідомляють в адміністрації.

І зауважують, що захопити автосполучення з Лисичанська до Бахмута росіянам не вдається вже третій місяць.

«Вони контролюють лише ті ділянки, з яких українська армія відійшла на нові оборонні позиції. Допоки тримали Лисичанськ, жодним метром цієї дороги ворог не володів», –зазначили  в ОВА.

Як повідомляли у Генштабі ЗСУ, ворог намагається встановити повний контроль над Луганською областю.  Противник намагається подолати спротив наших військ та встановити повний контроль над Луганською областю. Переміщує підрозділи.

Нагадаємо, що  солдат 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Антон Петрівський у прямому ефірі «Народного Толк-Шоу» на NTA  зауважив, що вихід українських військ із Лисичанська та Сєвєродонецька – це не можлива поразка, а тактика виснажування ворога.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі