НТА > НОВИНИ > Новини світу > Заморозити війну взимку, щоб почати новий наступ навесні, – Генсек НАТО про плани Росії

Заморозити війну взимку, щоб почати новий наступ навесні, – Генсек НАТО про плани Росії

284

Зараз Росія прагне заморозити війну в Україні, щоб відновити свої сили і розпочати новий наступ навесні наступного року.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, – передає Financial Times.

«Росія намагається наче заморозити цю війну, принаймні на короткий проміжок часу. Це потрібно, щоб вони змогли перегрупуватися, відремонтувати техніку, відновитися, а потім спробувати розпочати більший наступ наступної весни», – сказав Столтенберг.

Генсек НАТО зазначив, що Путін зробив дві великі стратегічні помилки, коли вирішив вторгнутися в Україну, повністю недооцінивши українців і недооцінивши союзників з НАТО і партнерів, їхню «відданість стояти поруч із Україною».  Наразі варіантів для дипломатичного рішення Столтенберг не бачить.

“Умови для дипломатичного рішення зараз відсутні. Чим більше ми хочемо мирного рішення, тим більш терміново ми повинні надати військову підтримку Україні”, – каже Генсек Альянсу.

Також він прокоментував удари безпілотників по аеродромах в Росії. Єнс Столтенберг наголосив, що Україна має право захищатися від нападів Росії на свої міста та об’єкти критичної інфраструктури, – пише на Bloomberg.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі