НТА > НОВИНИ > Новини світу > Запалили свічки: в Альбукерке провели панахиду за загиблою українкою Галиною Гатчінс

Запалили свічки: в Альбукерке провели панахиду за загиблою українкою Галиною Гатчінс

155

21 жовтня актор Алек Болдуїн на зйомках фільму в Нью-Мехіко випадково застрелив операторку Галину Гатчінс і поранив режисера Джоела Соуза.

Загиблій українці було 42 роки. Галина працювала оператором-постановником. У суботу, 23 жовтня, в місті Альбукерке провели панахиду за загиблою кінематографісткою.

Відео церемонії прощання з’явилося на YouTube-каналі «Радіо Свобода Україна».

На прощання із Галиною Гатчінс прийшли її рідні та колеги. Вони запалили свічки. Присутні також мали банери з написами «Безпека на знімальному майданчику».

Варто зазначити, що Галину випадково застрелив виконавець головної ролі в фільмі «Іржа».

Наразі слідство з’ясовує, як реквізитну зброю, яку отримав Болдуїн, могли потрапити бойові патрони.

Розслідування випадкового вбивства

Як пише «Українська правда», після нещасного випадку в центрі уваги правоохоронців опинилися асистент режисера Дейв Голлс та експертка, яка готувала зброю для актора, – Ганна Гутьєррес-Рід.

Зброю Болдуїну передав Голлс. Він запевнював у тому, що вона не була зарядженою. До зйомок зброю готувала Гутьєррес-Рід.

Також є інформаціє про те, що за кілька годин до трагедії на знімальному майданчику була напружена ситуація. На умови праці почали скаржитися шість членів знімальної групи. ЗМІ стверджують, що серед них була і Галина.

Нагадаємо, 42-річна фотографка та кінооператорка Галина Гатчінс, була українкою. Жінка народилася та виросла в Києві. Закінчила Київський національний університет за спеціальністю «міжнародна журналістика», раніше працювала журналістом-розслідувачем у британських документальних провадженнях в Європі.

Згодом стали відомі нові подробиці випадкового вбивства української операторки Алеком Болдуїном.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі