НТА > НОВИНИ > Новини світу > “Замах” на Соловйова і відповідь СБУ пропагандисту: Сам захлиснешся у своїй брехні

“Замах” на Соловйова і відповідь СБУ пропагандисту: Сам захлиснешся у своїй брехні

Вбивство кремлівського пропагандиста нібито планувала «неонацистська терористична організація» на замовлення Служби безпеки України

317

Президент РФ Володимир Путін, а потім і ФСБ РФ заявили про затримання “неонацистів, які готували вбивство” відомого російського пропагандиста Володимира Соловйова. У відповідь Служба безпеки України наголосила:  що не має планів щодо вбивства Соловйова, бо й сам “захлинеться” у продуктах власної пропаганди.

Про це повідомляє СБУ.

Українська спецслужба повідомляє, що з цікавістю ознайомилася із черговим «креативом» ФСБ РФ, яка «героїчно затримала неонацистів», що нібито планували вбивство «громадського діяча» Володимира Соловйова на замовлення СБУ і в зв’язку з цим хоче повідомити наступне:

«Перше. СБ України системно працює над посиленням безпеки нашої держави і не має наміру всерйоз коментувати нові фантазії російських спецслужб, котрі просто вигадують чергові здобутки для російської аудиторії.

Друге. В. Соловйов є не громадським діячем, а звичайним пропагандистом – російським аналогом Геббельса –котрий обов‘язково відповідатиме за свої злочини в міжнародних судах після перемоги України.

Третє. СБУ не має жодних планів щодо вбивства В.Соловйова. Водночас, враховуючи кількість фейків та антиукраїнської ненависті, які транслює ця особа, вона може самотужки захлинутися у «продуктах» власної низькопробної пропагандистської діяльності».

Зазначимо, що Федеральна служба безпеки Росії заявила про запобігання замаху на кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова. Вбивство нібито планувала «неонацистська терористична організація» на замовлення Служби безпеки України.

Нагадаємо, що суд у Львові заочно заарештував російського пропагандиста Соловйова.

Ще до початку війни російський пропагандист Владімір Соловйов емоційно висловився про українських вболівальників. В цьому ж випуску він назвав лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока нацистом.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі