НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > «Запорожець» проти «Тесли». Як український «горбатий» втер носа Ілону Маску

«Запорожець» проти «Тесли». Як український «горбатий» втер носа Ілону Маску

831

Саморобний електричний «Запорожець» (ЗАЗ-965) позмагався на трасі з розкрученим автомобілем Tesla – результати виявилися несподіваними.

Виявляється, що новостворений український електромобіль розганяється до 100 км / год за 4,3 секунди, а Model S від Tesla робить це на дві секунди довше.

Саморобний електричний ЗАЗ-965 обігнав у драг-рейсі Tesla Model S P85. Відео перегонів опублікував канал «Twin Battery technology», автор якого і створив цей «Запорожець».

Як повідомила ТСН, автомобілі провели дві гонки, і в кожній «Запорожець» виявився швидшим на проміжку до 100 км / год. Проте в останньому драг-рейсі Tesla наздогнала його лише на 130 км / год, але тільки тому що на ньому поки що не варто розганятися до більших показників.

Електричний «горбатий» оснащений приводом від Nissan Leaf першого покоління. З його допомогою автомобіль досягає 100 км / год за 4,3 секунди, а 200 метрів він проїжджає за 8,8 секунди.

Водночас Model S проходить це за 6,3 та 9,7 секунди відповідно, згідно з тестами автора відео.

Раніше електромобіль Tesla Model S позмагався у перегонах зі старим автомобілем Benetton із Формули-1, який оснащений двигуном V10. Tesla відразу вирвалася вперед завдяки своїй системі повного приводу, яка набагато ефективніша, ніж задній привід автомобіля Формули-1.

Однак, як тільки Benetton набирав швидкість, він швидко пронісся повз Tesla. 400 метрів він пройшов за 9,6 секунди порівняно з 10,8 секундами Model S.

Нагадаємо, що на початку минулого тижня в Німеччині відкрилася міжнародна автовиставка, що проходить кожні два роки. Це перша спроба відтворити масштабні автовиставки в Європі, які останнім часом не відбувалися через пандемію коронавірусу.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі