НТА > НОВИНИ > Війна > Запуски із підводних човнів виявити складніше, – Гуменюк про ракетну загрозу

Запуски із підводних човнів виявити складніше, – Гуменюк про ракетну загрозу

461

Підводні човни, які росіяни вивели у Чорне море, однозначно мають на бортах “Калібри”. Виявити запуск ракет із субмарин складніше.

Про ситуацію в Чорному морі розповіла речниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування “Південь Наталія Гуменюк в ефірі “Говорить Великий Львів”.

 

За її словами, після певного “занепокоєння” в бухтах, росіяни намагаються розосередити свій корабельний потенціал, тому зараз у Чорне море виводяться навіть судна забезпечення.

“Таким чином корабельні угрупування збільшуються аж до 15 одиниць, як то є сьогодні. Серед них є чотири ракетоносії – два надводні, два підводні. Загальний залп за тактично-технічними характеристиками може сягати 24 ракет. Звісно, після того, як певна порція так і не доїхала, “Калібрів” може бути не так багато, але загроза від цього не стає меншою. Адже підводні човни точно спорядженні і виявити запуск із них системам ППО складніше”, – каже Гуменюк.

Тож, наголосила вона, через чергування ракетоносіїв та активністю ворожої авіації загроза ракетних ударів по Україні залишається високою.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"