НТА > НОВИНИ > Суспільство > Записуються жінки, мільйонери і заступники мера. Як у Києві формується тероборона

Записуються жінки, мільйонери і заступники мера. Як у Києві формується тероборона

У столиці України триває рекламно-інформаційна кампанія, яка закликає киян записуватися в територіальну оборону

677

Заступник директора з оборонних питань Департаменту муніципальної безпеки Київської міської державної адміністрації Михайло Щербіна розповів, як відбувається агітаційна кампанія вступу до територіальної оборони в Києві.

Під час прямого етеру програми “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA він нагадав, що минулого тижня у столиці України ухвалили програму Територіальної оборони Києва на три роки, яка передбачає фінансування на потреби оборони міста. Також у Києві розпочалась рекламна кампанія, яка має на меті заохочувати містян вступати до тероборони.

“Щодня на нашу гарячу лінію телефонує до 50 громадян з бажанням служити в резерві. Також до резерву вже записалися заступники міського голови, а про 52-річну жінку, матір трьох дітей, яка вступила в наш резерв для захисту свого міста, писали навіть в міжнародній пресі. Телефонують молоді люди, старші, навіть мільйонери, які готові йти захищати країну”, – розповів Михайло Щербіна про перші результати кампанії.

Вожночас він подивований тим, що у Львові зараз багато говорять про невисокий рівень поінформованості містян щодо того, як діяти, якщо почнеться повномасштабний наступ Росії.

“Ви – найнаціоналістичніше місто країни. Мене дивують питання на кшталт: куди ховатися чи тікати від ворога. Я не вірю, що львів’яни підпустять ворога в глиб країни в разі війни. Вступайте в армію або до тероборони, але не допустіть, щоб війна дійшла до Львова”, – закликав заступник директора з оборонних питань Департаменту муніципальної безпеки Київської міської державної адміністрації Михайло Щербіна.

Зазначимо, що нещодавно британське видання The Times розповіло історію 52-річної киянки, матері трьох дітей і маркетолога за освітою, яка вступила до лав місцевої тероборони на захист міста від можливого наступу РФ.

52-річна мешканка української столиці Мар’яна Жагло у коментарі іноземним журналістам підкреслила, що готова захищати рідне місто від наступу ворога й сфотографувалась у придбаному військовому обмундируванні та з гвинтівкою “Зброяр З-15”.

Жінка за освітою – маркетолог. Своє рішення щодо вступу у лави оборонців вона пояснила хвилюванням за майбутнє власних дітей: “Як мати я не хочу, щоби мої діти успадкували проблеми України, чи щоби ці загрози перейшли до них. Краще мені зайнятися цим зараз”, – цитує Мар’яну Жагло УНІАН.

А про те, як збирати «тривожну валізку», як діяти у разі оголошення сигналу «Увага всім», читайте тут.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі