НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зараз це пролог. Михальчишин про початок третьої світової війни

Зараз це пролог. Михальчишин про початок третьої світової війни

397

Нинішнє покоління стає свідками початку третьої світової війни. А нинішні події в Україні – це лише пролог до неї.

Так вважає експерт з державної безпеки Юрій Михальчишин в ефірі проєкту “Суботній стрім”.

“Зараз може статися практично все. Треба розуміти, що ми з вами є свідками початку третьої світової війни. Російсько-українська війна є її прологом. Не треба слухати тих, хто давав дуже позитивні оцінки та радужні прогнози, що Росія от-от вичерпає свій потенціал”,

На думку Михальчишина, за підтримки Китаю, Ірану, Північної Кореї та інших автократичних країн Росія тільки починає свій загарбницький похід. Він наголосив, що російська стратегія змінилася ще минулого року: коли не вдалася швидка війна на знищення, перейшли до війни на виснаження.

“Зараз ніхто не може сказати, що якісь події закінчать до певного часового рубежу. Це не реалістично. Це складний і не лінійний процес, в якому мало хто може заглянути далі, аніж на місяць наперед. Якщо приїздив в Україну директор Центрального розвідувального управління, то навряд, щоб поділитися даними розвідки. Це робиться в інші способи. Особистий приїзд потрібен, щоб передати певний змістовний набір прогнозів, яким, імовірно, зараз володіє американська політична верхівка. Яка переносить ситуацію у динаміці розвитку на пів року, рік”, – каже Михальчишин.

Він звернув увагу на те, що після звільнення Херсона “виникли експерти, які почали проєктувати якісь події, що передбачають звільнення Криму. І ті настрої ніхто не призупиняв. Мовляв, треба дати людям надію”.

“От і дали надію так, хто перестав сприймати реальність серйозно. А насправді все надовго. І цю думку треба прийняти”, – додав Михальчишин.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі