НТА > НОВИНИ > Спорт > Зараз не будемо підбивати підсумки. Вже вдома, – Андрій Шевченко

Зараз не будемо підбивати підсумки. Вже вдома, – Андрій Шевченко

252

Результат матчу між збірними України та Англії вирішили епізоди, які «ми не дограли». Утім остаточні підсумки чемпіонату Європи “синьо-жовті” аналізуватимуть вже по поверненню додому.

Так прокоментував поразку 0:4 у чвертьфіналі Євро-2020 головний тренер збірної України Андрій Шевченко в ефірі «Футбол-1»

«Сьогодні найбільшу роль відіграли епізоди, які ми не допрацювали. Особливо на другому поверсі. Знали, що англійці матимуть там перевагу. Втрата Кривцова, центрального захисника, який міг хочу якусь конкуренцію скласти на другому поверсі, – це відчутна втрата», – сказав Шевченко.

Водночас, він наголосив, що після швидких голів у першому і другому таймах, команда не відмовлялася від «своєї структури гри, своїх принципів», але є різниця в класі. Понад те Шевченко припустив, що якби навіть команда була краще укомплектована, не втрачала через травми гравців уже на турнірі, все рівно вона би повторила саме такий результат.

«Не буду підбивати підсумки. Особливо зараз. Зробимо це, коли прилетимо в Київ. Поговоримо, що було зроблено добре, а що погано», – резюмував Андрій Шевченко.

Нагадаємо, 3 липня збірна України після поразки у чвертьфіналі від збірної Англії, завершила свої виступи на Євро-2020. Більше про матч читайте – тут.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Коментарі