НТА > НОВИНИ > Новини політики > Повторюється 1939-ий, коли нерішучість Європи призвела до війни, – Шухевич

Повторюється 1939-ий, коли нерішучість Європи призвела до війни, – Шухевич

Герой України, син Романа Шухевича провів історичну паралель між нинішніми подіями і тим, як починалася Друга світова війна

489

Чи відбудеться повномасштабний наступ Московії на Україну, залежить від реакцій західного світу. А вони настільки двозначні, що змушують згадати події 1939 року, які призвели до початку Другої світової війти.

В ексклюзивному інтерв’ю проєкту «Говорить Великий Львів» Герой України, син Романа Шухевича Юрій Шухевич заявив, що якби «Путін одразу добряче отримав по руках», коли окупував Крим, то зараз події розгорталися би інакше.

«Чи Путін почне війну? Байден недавно сказав, що Путін ще не вирішив. А якщо це так, то Путін просто чекає реакції Заходу. А реакція двояка. Якщо США і Британія доволі стійкі, то інша історія з Францією та Німеччиною. Так було і в 1939 році. Пакт Молотова-Рібентроппа. Європа не реагувала, і Гітлер почав війну. Путін чудово бачить нинішню нерішучість Заходу. І все може початися будь-якого дня, будь-якої хвилини», – поділився думками Герой України.

Зокрема, Юрій Шухевич переконаний, що свого часу світ не надав потрібної ваги анексії Криму та окупації Донецької та Луганської областей. У результаті Путін «очманів» від успіху та безкарності.

«Обама мовчки «проковтнув» Крим. Мовляв, не провокуйте Росію. Звісно, там є наша вина, але світ це проковтнув і розв’язав Путіну руки. Світ порушив умови Будапештського меморандуму, яким гарантували цілість і недоторканість Україні за відмову від ядерної зброї. Вони порушили це все», – нагадав Юрій Шухевич.

Він переконаний, що Путін шукатиме і створюватиме причини, щоб напасти на Україну, адже “йому нетерпима навіть думка про незалежність українців та про потенційний вступ нашої держави у НАТО”.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі