НТА > НОВИНИ > Суспільство > Зараза така. Що думають львів’яни про бажання Путіна відновити СРСР

Зараза така. Що думають львів’яни про бажання Путіна відновити СРСР

399

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Путін прагне відновити Радянський Союз. Однією з цілей президента РФ є відновлення у світі ладу, який існував ще за СРСР, вважає Блінкен. Такі плани російського лідера він назвав неприйнятними. А що про це думають українці?

 

“Я не думаю, що Путін хоче відновити Радянський Союз. Думаю, він хоче відновити десь середньовічну Російську імперію, бо у нього є кріпосні свої і тепер треба захопити Україну. Без України нема Росії, а є Московія”, – вважає пані Людмила.

“Ні, це такі жалюгідні спроби це зробити, але я у це не вірю. Думаю, наш народ набагато свідоміший. Ми сильніші. Ми цього не допустимо”,– переконана львівянка Наталя.

“Я не знаю, як це жити у СРСР. Не хочу знати. Думаю, що Путіну це не вдасться зробити. Так, він старається і робить усе, що може, але йому це не вдасться, бо ми надто далеко від цього відійшли. Люди, які добре пам’ятають Радянський союз, зараз мають по 45 років.

Будьмо відверті, це покоління, яке відходить. Думаю, що усі ось ці ескалації конфлікту, залякування, збір військ під нашими кордонами – це для того, щоб дестабілізувати ситуацію в державі”, – каже пані Марта.

“Він зараза така! Путін – ворог усього народу! Ніхто не хоче того СРСР. Ми всі вже там були. У нього нічого не вийде, бо люди не захочуть”, – вважає пані Людмила.

“Звичайно, що хоче. Він хоче імперію свою Російську відновити. Однозначно! То навіть і не обговорюється. Думаю, йому не вдасться, бо ми ж патріоти. Як ми можемо віддати свою країну? Прийшов до нас і буде тут, у нашім домі, командувати? Ой ні! Нам такого не треба, – переконана пані Ольга.

“Ну так, така думка є! На східній Україні люди самі перейдуть без бою до Росії і все. Розумієте, має бути порядок. 30 років люди топчуться на місці і толку немає. Нічого не працює і люди виїжджають. То ніяка не держава. Абсолютно. Треба робити вибори або Майдан”, – обурюється пан Володимир.

“Враховуючи, що Путін хоче завоювати Україну, то може він і дійсно хоче той Союз. Плюс і Лукашенко того хоче. Може й буде СРСР, якщо у нього усе складеться.Але не думаю, бо Україна цього не дасть”, вважає молодий львів’янин Орест.

“Проблема у тому, що люди дозволяють “впускати” до України російські мову, підручники… Російських людей, я вважаю, сюди впускати не треба. Тут повинні жити українці, це українська територія. Щодо СРСР? Це неможливо відновити, бо українці думають по-європейськи”, розповідає пані Дарія.

“Він не зможе! Вже пізно. Люди зараз по-іншому мислять. Молодь думає інакше. Старі люди багато кажуть, що за союзом сумують, але молодь виросла по-іншому”, – каже пан Олександр.

Дарина Татарчук

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі