НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зараження «Омікроном»: вакцина Pfizer дає 70 % захисту від госпіталізації

Зараження «Омікроном»: вакцина Pfizer дає 70 % захисту від госпіталізації

Дві дози вакцини на третину (33%) підвищують шанси взагалі не заразитися новим штамом коронавірусу

273

Нове дослідження показує, що дві дози вакцини від COVID-19 компаній Pfizer-BioNTech надають захист до 70% від госпіталізації після зараження «Омікроном», а також на третину (33%) підвищують шанси взагалі не заразитися новим штамом коронавірусу.

Про це, як пише Укрінформ, повідомляє Reuters.

Результати клінічних досліджень компанії ПАР Discovery Health спільно з Південноафриканської медичною дослідницькою радою (SAMRC) показують, що дві дози вакцини Pfizer-BioNTech надають захист до 70% від важкого перебігу хвороби та госпіталізації. Також дві дози вакцини на третину (33%) підвищують шанси взагалі не заразитися «Омікроном».

Науковці дослідили результати тестів людей віком від 18 до 79 років. Зазначається також, що менш ефективна вакцина для людей похилого віку, а також для тих, хто має хронічні хвороби.

Також у звіті підкреслюється, що це менш ефективний результат, ніж проти штаму «Дельта», від зараження яким вакцини захищають на 80%, а від госпіталізації – на 90%. Утім, за словами дослідників, навіть ці результати дають підстави для оптимізму, оскільки доведено, що вакцина принаймні з більшою долею імовірності захищає від госпіталізації.

Дослідження проводила найбільша приватна страхова компанія ПАР Discovery Health. Це дослідження базувалося на понад 211 000 позитивних результатах тестів на COVID-19, зроблених з 15 листопада по 7 грудня. Приблизно 78 000 з цих тестів, ймовірно, показують зараження новим варіантом коронавірусу.

Нагадаємо, що близько 110 тисяч українців протермінували введення другої дози вакцини проти COVID-19.

Також за добу 13 грудня в Україні зафіксували 7 283 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі