НТА > НОВИНИ > Новини політики > Свій серед чужих. Зеленський, Богдан, Гогілашвілі і НАТО на обрії всупереч Путіну. Говорить Великий Львів. Наживо

Свій серед чужих. Зеленський, Богдан, Гогілашвілі і НАТО на обрії всупереч Путіну. Говорить Великий Львів. Наживо

323

Серпом по рейтингах. Підтримка «Слуги народу» падає. Про це свідчать останні соцопитування КМІСу. Та й не дивно, адже рік видався багатим на “зашквари” цієї політсили, та людей, які прийшли до влади разом із Зеленським.

Що стоїть за хамством заступника міністра МВС Гогілашвілі та зверхнім ставленням до правоохоронців? Це випадковість чи уже система? Хто відповість за те, що робила у команді МВС людина, яка має паспорт громадянина Росії і навіть не намагається спілкуватись українською?

Був близьким соратником, а став… ворогом номер 1. Колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан заговорив. Під час тригодинного інтерв’ю звинуватив “слуг” в отриманні заробітних плат у конвертах та штрафів за голосування. Що стоїть за цими одкровеннями: щира віра у порятунок світу чи бажання помсти?

Усе найважливіше – у четвер, 16 грудня, о 19:15 у ток-шоу «Говорить Великий Львів». Майданчик, де отримають слово і будуть почуті абсолютно всі. В ефірі телеканалів NТА та ЕСПРЕСО, а також у соцмережах проєкту. Львів мовчати не буде!

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі