НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Засіб від глистів – проти коронавірусу. Американські вчені знайшли несподівані ліки

Засіб від глистів – проти коронавірусу. Американські вчені знайшли несподівані ліки

384

Під час спеціальних досліджень з’ясувалося, що засіб від глистів може стати перспективними ліками від Covid-19. Саліциланіліди здатні перешкодити коронавірусній інфекції проникати в клітини і боротися з цитокінів.

Результати дослідження опубліковані в науковому журналі ACS. Infectious Disease. Найімовірніше, саліціланілід впорається і з новими мутаціями Covid-19. Однак на людях його ще не тестували.

«Вже 10-15 років відомо, що саліціланіліди ефективні проти певних вірусів. Однак зона дії зазвичай обмежена кишечником, також препарати можуть виявитися токсичними», – уточнили дослідники.

Коли коронавірус розпочав поширюватися, вчені вирішили з’ясувати, наскільки саліціланіліди будуть ефективними проти SARS-CoV-2.

Одне із з’єднань в ході дослідження виявилося найефективнішим. Воно заважало інфікуванню культур клітин. З’єднання знизило рівень інтерлейкіну-6, сигнального білка, який відомий як ключовий фактор запалення та зазвичай спостерігається на пізніх стадіях Covid-19.

Нагадаємо, що за останню добу в Україні зафіксували 619 випадків захворювання на коронавірус. 10 осіб померли.

В Україні офіційно підтвердили вже більше 150-ти випадків інфікування штамом коронавірусу “Дельта”. Про це заявив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі