НТА > НОВИНИ > Війна > Засідання Ставки верховного головнокомандувача вперше відбулося не в Києві

Засідання Ставки верховного головнокомандувача вперше відбулося не в Києві

На Ставці обговорили загальну ситуацію в прифронтових районах, захист українських рубежів на всій протяжності фронту

304

У понеділок, 27-го березня, президент України Володимир Зеленський уперше провів виїзне засідання Ставки верховного головнокомандувача в Дніпрі.

Про це він повідомив під час традиційного вечірнього відеозвернення очільника держави.

«Щойно провів засідання Ставки – вперше на виїзді, у Дніпрі. Саме тут – у стратегічному місті центру нашої країни, після відвідин Марганця та Нікополя, Запоріжжя, передових позицій наших воїнів у Запорізькій області», – заявив він.

За словами президента, командувачі оперативних напрямків доповіли про фактичну ситуацію на фронті.

«Генерал Сирський, генерал Тарнавський – вони перебували особисто; ті, хто очолює оборону на Донеччині, у найгарячіших напрямках. Були й онлайн-доповіді командувачів Об’єднаного стратегічного угруповання військ, що прикривають південь і північ. Була доповідь Головкома, керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони», – додав він.

Зеленський розповів, що на Ставці обговорили загальну ситуацію в прифронтових районах, укріплення та захист українських рубежів на всій протяжності фронту – від Херсонської до Харківської області.

«Кожен командувач розуміє, що ворог повинен відповідати за кожен удар по наших містах і селах, по наших людях. За Словʼянськ, за Костянтинівку та Дружківку, за Авдіївку та Торецьк, за весь біль українців – і не лише за час повномасштабної війни, а й за час від 2014-го року», – наголосив він.

Нагадаємо, що під час робочої поїздки до Запорізької області президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військових.

У понеділок, 27-го березня, міністр оборони України Олексій Резніков показав нову техніку від західних партнерів, яка вже перебуває у підрозділах десантників Збройних сил України.

Українські військові активно використовують американські гаубиці Paladin для знищення російських солдатів. Також відзначилися і снайпери Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"