НТА > НОВИНИ > Заступниця-львів’янка подякувала Степанову за роботу. Чи залишиться на посаді

Заступниця-львів’янка подякувала Степанову за роботу. Чи залишиться на посаді

157

Заступниця міністра охорони здоров’я України, львів’янка Ірина Микичак подякувала уже ексочільнику МОЗ Максиму Степанову за роботу. Із ним вона пропрацювала разом понад рік – практично від початку оголошення карантину в Україні.

“Дякую міністру Максиму Степанову за співпрацю і довіру у цей надзвичайно складний рік в МОЗ. Переконана, що таких викликів і важких випробувань не було в жодної команди Міністерства охорони здоров’я України”, – написала Микичак на своїй сторінці на фейсбуці.

А от як відреагують на такі слова вдячності у міністерстві, чи не поплатиться Ірина Микичак за них своєю посадою, невідомо. Адже подання про відставку Степанова зробив безпосередньо прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Також на звільненні очільника МОЗу наполягав президент Володимир Зеленський.

Сама ж Ірина Микичак від коментарів журналістам щодо відставки свого екскерівника чи власних перспектив воліє утримуватися.

Ірина Микичак – співзасновниця та координатор проектів ВООЗ, Світового банку, Агентства США з міжнародного розвитку, Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ та інших у сфері реформи перинатальної допомоги, сімейної медицини, онкопревенції, громадського здоров`я. Вона також заснувала регіональну освітню програму “Школа успішного медичного менеджера”. Заслужений лікар України. З квітня 2017 року по грудень 2019 року очолювала департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Першою заступницею міністра охорони здоров’я Ірина Микичак стала 18 березня 2020-ого. Тоді міністерство очолював Ілля Ємець. 30 березня того ж року його змінив Максим Степанов.

Наступним міністром охорони здоров’я прогнозовано має стати головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Завтра, 20 травня, Верховна Рада України розглядатиме подання про його призначення. Понад те, потенційний керівник МОЗ уже роздає сміливі обіцянки. Зокрема, впродовж перших ста днів на посаді вакцинувати 5 млн українців. А, зазначимо, саме низькі темпи вакцинальної кампанії називають однією з основних причин звільнення Степанова.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі