НТА > НОВИНИ > Політика > Заступниця Єрмака стала членкинею наглядової ради “Нафтогазу”

Заступниця Єрмака стала членкинею наглядової ради “Нафтогазу”

117
Заступниця Єрмака стала членкинею наглядової ради "Нафтогазу"

У понеділок, 31-го травня, Кабінет Міністрів України призначив нову членкиню наглядової ради “Нафтогаз Україна”. Нею стала заступниця керівника офісу президента Юлія Свириденко.

Про це повідомляє пресслужба “Нафтогазу”.

Свириденко була обрана як представник держави в наглядовій раді компанії. Вона буде перебувати на даній посаді до прийняття Кабміном нових кадрових рішень, але не більше ніж один рік.

Зазначимо, що Свириденко обіймає посаду заступника керівника офісу президента. Раніше працювала в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на посадах заступника міністра та першого заступника міністра, виконувала обов’язки голови Чернігівської ОДА.

Нагадаємо, в НАК “Нафтогаз” відбулися кадрові зміни. Радниками глави НАК “Нафтогаз України” призначені Мирон Василик і Роман Супрун. Водночас Олена Осмоловська, Олена Зеркаль і Вадим Гламаздін покинули компанію.

Крім того, Світлана Заліщук призначена радницею голови правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”. В її обов’язки входить координування взаємодії групи “Нафтогаз” із міжнародними партнерами, зокрема, посадовими особами країн G7, також вона виконуватиме представницьку функцію. Одним з її пріоритетів стане протидія “Північному потоку-2”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі