НТА > НОВИНИ > Новини політики > Заступник голови МЗС Божок подав у відставку

Заступник голови МЗС Божок подав у відставку

Єгор Божок подав заяву про звільнення за власним бажанням

145

Заступник міністра закордонних справ України Єгор Божок написав заяву про відставку із займаної посади.

Про це Єгор Божок написав у твітері.

“Прошу звільнити мене з посади заступника міністра закордонних справ України за власним бажанням”, – йдеться у тексті заяви від 2 грудня.

Про причини такого рішення Божок обіцяє розповісти згодом.

“Дякую всім, з ким 20 років пліч-о-пліч стояли на захисті інтересів України на міжнародній арені. Честь маю!” – написав він.

Єгор Божок. Що відомо

На дипломатичній службі України 41-річний Єгор Божок – з 2002 року. Пройшов всі ланки від аташе до надзвичайного і повноважного посла.

З червня 2015 року виконував обов’язків глави місії України при НАТО, а у вересні 2017 року був призначений главою Служби зовнішньої розвідки України. Заступником міністра закордонних справ України Божка призначили у березні 2019 року.

Проте у червні 2020 року Кабмін відстороняв Божка від виконання обов’язків заступника міністра закордонних справ за його проханням, коли той фігурував у справі про перевищення колишнім президентом Петром Порошенком службових повноважень. 

Справа стосувалася призначення Порошенком першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка у липні 2018 року.  Тоді СЗР очолював Божок.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі