НТА > НОВИНИ > Кримінал > Затримали кілерів, яким замовили вбивство Резнікова і Буданова

Затримали кілерів, яким замовили вбивство Резнікова і Буданова

386

Українські правоохоронці запобігли спробі російських спецслужб убити міністра оборони України Олексія Резнікова та очільника ГУР Кирила Буданова. Зокрема, затримали потенційних кілерів.

“Служба безпеки запобігла серії замовних убивств представників вищого військово-політичного керівництва і громадських діячів України. Зловмисники займались підготовкою до фізичної ліквідації міністра оборони та керівника Головного управління розвідки нашої держави, а також відомого українського активіста”, – розповіли в СБУ.

За даними спецслужби, за вбивство кожного з них російські “куратори” обіцяли винагороду – від 100 до 150 тисяч доларів США.

Згідно з матеріалами слідства, організувати вбивство мав завербований мешканець Луганської області, який з 2014 року брав участь у бойових діях на боці країни-агресора у лавах так званої “народної міліцїї”  так званої ЛНР.

Приблизно у травні цього року чоловік отримав від російських кураторів завдання – підготувати замовне вбивство громадянина України, керівника одного з підрозділів, який воює з агресором.

Для реалізації плану він залучив виконавця – громадянина України, який проживає у місті Києві. Той погодився виконати замовлення – відстежити та ліквідувати об’єкт із вогнепальної зброї.

Вбивство керівника бойового підрозділу мало стати “тестовим” завданням перед виконанням інших замовних вбивств громадян України.

За даними слідства, організатор отримав від російських кураторів замовлення на організацію умисних вбивств міністра оборони України, керівника ГУР МО України та інших публічних осіб у столиці та в інших містах України. Серед можливих об’єктів для фізичної ліквідації були один із керівників “Національного корпусу” – в минулому командир розвідроти полку українського військового підрозділу “Азов” та радник одного з міністрів.

Контррозвідники Служби безпеки із залученням бійців ЦСО “А” затримали обох підозрюваних у Ковелі на Волині.

Під час обшуку у “зв’язкового” виявили докази злочинних дій, а також паспорт громадянина РФ.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру та обрання запобіжних заходів.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі