НТА > НОВИНИ > Кримінал > Затримали терористку «ДНР», яка підбирала «кадри» для бойовиків

Затримали терористку «ДНР», яка підбирала «кадри» для бойовиків

Учасниця терористичного угруповання «Оплот» повернулася на підконтрольну Україні територію, де намагалася переховуватись від правосуддя.

107

Служба безпеки України затримала у Донецькій області колишню учасницю незаконних збройних формувань так званої «ДНР». Вона займалася «підбором кадрів» для угруповань, які брали участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції.

Про це повідомив сайт СБУ. До лав бойовиків мешканка Бахмута приєдналася 2014-го році. Зловмисниця входила до складу терористичного угруповання «Оплот».

«Перебуваючи на «посаді» стрільця, вона брала участь у збройному супротиві українським військовим підрозділам. Потім її призначили керівником «відділу кадрів», де серед основних завдань був відбір «кандидатів» до груп бойовиків», – сказано в повідомленні.

Після конфлікту з ватажками угруповання вона залишила його лави. Згодом повернулася на підконтрольну українській владі територію регіону, де намагалась переховуватися від правосуддя.

Під час обшуків за місцем перебування правоохоронці виявили в неї засоби зв’язку та ноутбук із доказами протиправної діяльності.

Слідчі СБУ повідомили затриманій про підозру у вчиненні злочину за статтею Кримінального кодексу України «Участь у терористичній групі чи терористичній організації». Зараз встановлюють інших осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки України.

Нагадаємо, що вчора Офіс генерального прокурора заочно повідомив про підозру в державній зраді вісьмом колишнім співробітникам СБУ – нині офіцерам ФСБ Росії, які організували хакерські атаки на державні органи України.

Раніше контррозвідники Служби безпеки України виявили діяльність на Донеччині членів агентурної мережі, що діяла під кураторством ФСБ РФ. Її координував один із бойовиків розвідувального підрозділу «ДНР».

Контррозвідка Служби безпеки України виявила також полковника Збройних сил України, який має громадянство РФ і накопичував таємні військові документи. Він був командирів одного з підрозділів і мав можливість отримувати дані з найвищою формою допуску.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі