НТА > НОВИНИ > Затриманих кримських татар звинувачують у “диверсії”, їм загрожує 15 років в’язниці

Затриманих кримських татар звинувачують у “диверсії”, їм загрожує 15 років в’язниці

323

Окупаційна влада Криму звинувачує у “диверсії” п’ятьох кримських татар, яких затримали 3-4 вересня. Їм загрожує до 15 років в’язниці.

Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова.

За її словами, у понеділок, 6 вересня, у так званих “судах” окупованого Криму почнеться обрання запобіжного заходу заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялю.

“Російські окупанти висунули йому підозру у скоєнні злочину, що підпадає під дію частини 1 статті 281 “диверсія” КК РФ і передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 12 до 15 років”, – заявила вона.

Денісова також додала, що такі ж підозри висунуті й іншим затриманим 3-4 вересня кримським татарам: Азізу Ахтемова, асани Ахтемова, Ельдару Одаманов, Шевкет Усеїновим. Судові засідання щодо обрання їм запобіжного заходу також пройдуть завтра.

Затримання кримських татар

Вранці 4 вересня в селі Первомайське Сімферопольського району Криму відбувся обшук у Нарімана Джеляла, після чого його вивезли на синьому мікроавтобусі Volkswagen у невідомому напрямку. 

Крім нього, протягом 3 та 4 вересня було затримано та вивезено в невідомому напрямку ще 5 кримських татар, серед яких: Ельдар Одаманов, Наріман Джелялов, Азіз Ахтемов, Асан Ахтемов і Шевкет Усеїнов.

На думку голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, хвиля арештів кримських татар є помстою російської влади за організований Україною саміт «Кримської платформи».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі