НТА > НОВИНИ > Новини світу > Завершення 20-літньої війни: командувач силами США склав повноваження

Завершення 20-літньої війни: командувач силами США склав повноваження

177

Символічне завершення найтривалішого збройного конфлікту в історії США: командувач американськими силами в Афганістані генерал Остін Міллер у понеділок склав з себе повноваження.

Про це повідомляє Голос Америки.

Офіційне завершення військової місії намічено на 31 Серпня.

Церемонія, що відбулась в Кабулі в понеділок, стала символічним завершенням майже 20-річної військової присутності США в Афганістані.

Командувач силами США в країні генерал Скотт Міллер, який очолював операцію з 2018 року, пішов із посади і передав управління операцією генералу Франку МакКензі.

МакКензі провадитиме керівництво із штабу Центрального командування у Флориді, США, і зосередиться на підтримці місцевих сил безпеки.

Генерал Корпусу морської піхоти Кеннет Маккензі, який очолює Центральне командування, що курує діяльність американських сил в гарячих точках, включаючи Афганістан, Ірак і Сирію, прилетів до Кабула, щоб підкреслити, що США продовжать надавати допомогу афганським силам безпеки.

“Слід визнати, що це буде сильно відрізнятися від того, що було раніше. Я не збираюся цього применшувати. Але ми будемо їх підтримувати”, – сказав Маккензі.

При цьому він попередив, що таліби, судячи з усього, націлені на військове вирішення конфлікту, який Сполучені Штати безрезультатно намагалися врегулювати шляхом переговорів між талібами та урядом президента Афганістану Ашрафа Гані.

Він попередив, що столиці провінцій знаходяться під загрозою, але зазначив, що афганські сили безпеки сповнені рішучості дуже наполегливо боротися за них.

Навіть після того, як Міллер склав з себе повноваження, Маккензі як і раніше зможе санкціонувати авіаудари по талібах до 31 Серпня, а після цього він зосередить увагу безпосередньо на контртерористичних операціях проти “Аль-Кайди” і ІДІЛ.

За останніми даними, виведення військ Сполучених Штатів з Афганістану завершено на більш ніж 90%.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі