НТА > НОВИНИ > Новини світу > Завтра Путін точно не помре. Знаю, як його лікують. Екскерівник розвідки України

Завтра Путін точно не помре. Знаю, як його лікують. Екскерівник розвідки України

1924

Сподіватися на те, що найближчим часом Володимира Путіна усунуть від влади, чи тим паче вірити у швидку кончину президента Росії, не варто.

Про це заявив генерал української армії, керівник зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках Микола Маломуж в ефірі проєкту “Говорить Великий Львів” на NTA.

 

Передусім він наголосив на тому, що Путін тримає своє оточення під багатоканальною системою контролю. Наприклад, ФСБ  він контролює через розвідки та служби внутрішньої безпеки. Натомість ФСБ  контролює роботу інших структур. Також під контролем всі військ та політична еліта, – усе так, “як було при Сталіні”.

“Оточення Путіна справді перед ним тремтить. Вони ніколи не скажуть йому того, чого він не хоче чути. Навіть якщо від їхніх слів залежать інтереси РФ. Чому відбулася дезінформація Путіна по Україні про Київ за три дні, і всі міста – за два тижні? Бо Путін цього хотів, він цю ідеологію сформував, і всі йому в цьому підігрували. Всі бачили, як керівник розвідки на засідання радбезу Росії ледве не падав перед Путіним. Тому вони говорили йому те, що він хотів почути.  Ніхто не наважився сказати йому, що весь цей задум – пастка, початок краху Росії і самого Путіна”, – пояснив генерал Маломуж.

На запитання: коли ж Путін впаде, відповів так: “Скажу прямо: точно не впаде у найближчі дні. І не помре”.

“Чудово знаю, чим він сам і його оточення хворіли. Але й знаю, як лікувалися. Повірте, використовуються найновіші системи і методи лікування, які є в світі, від найважчих недуг.  Включаючи і нетрадиційні методи – із застосуванням впливу на підсвідомість та інших засобів”, – додав ексголова розвідки.

За його словами, знищення Путіна можуть наблизити успішні дії української армії. Якщо потужні дії і на півдні, і на сході приведуть до панічних настроїв і втечі російських військ, тоді оточення російського президента, щоб не відповідати за поразку, і може поставити питання про усунення Путіна.

“Різні способи для цього є. І м’які, як то кажуть, – відсторонити і відправити на лікування. І жорсткі – захопити і відправити куди подалі, арешт. І крайній  варіант – найжорсткіший. Хоча він малоймовірний. Але для цього нам потрібні не секторальні, а потужні перемоги. І щоб повнота дій наших партнерів спрацювала так, щоб і російське суспільство побачило, що їм прийшов кінець – економічний, соціальний, увесь світ дивиться на них як на фашистів. Оце може призвести не лише до зміщення Путіна, а й до бунтів. Але для цього потрібен час”, – спрогнозував Микола Маломуж.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
4
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі