НТА > НОВИНИ > Війна > Заявами про захоплення Соледара Пригожин піарить себе та найманців, – ISW

Заявами про захоплення Соледара Пригожин піарить себе та найманців, – ISW

439

Фінансист «Вагнера» Євген Пригожин використовує роль своїх найманців у захопленні Соледара, щоб підняти власний політичний авторитет та мати змогу опосередковано критикувати звичайну російську армію.

Такий висновок роблять аналітики американського Інституту дослідження війни (ISW).

Так, 14 січня Пригожин опублікував кадри, які, як він стверджував, були зняті в Соледарі. Таким чином пропагує роль ПВК «Вагнер» у захопленні міста. Зокрема Пригожин представив командира групи найманців, який керує захопленням населеного пункту. При цьому вихваляв можливості Вагнера порівняно зі звичайними російськими військовими

«Пригожин заявив, що група Вагнера досягла успіху завдяки своєму багатому досвіду, своїй незалежності, своїй ефективній військовій техніці та найкращій системі управління», – звертають увагу аналітики.

Пригожин стверджував, що система управління «Групи Вагнера» стимулює командирів і підлеглих до тісної співпраці на місцях і дозволяє почути скарги регулярних бійців.

«Він вказав на ці елементи, правдиві вони чи ні», – кажуть в Інституті.

Ключові висновки ISW

  • 14 січня російські війська завдали дві хвилі ракетних ударів по критично важливій інфраструктурі України.
  • Кремль продовжує неправдиво стверджувати, що Україна становить загрозу існуванню Росії, щоб відкинути українські пропозиції щодо проведення мирного саміту та зберегти вихідні максималістські цілі Путіна.
  • Кремль продовжує використовувати давні неправдиві наративи про те, що український уряд пригнічує релігійні свободи, як моральне виправдання своєї відмови вести переговори з Україною та, ймовірно, в надії налаштувати міжнародну громадську думку проти України.
  • Фінансист «Вагнера» Євген Пригожин продовжував використовувати роль «Групи Вагнера» у захопленні Соледару, щоб підняти свій політичний авторитет і опосередковано критикувати звичайну російську армію.
  • Російські війська продовжували обмежені контратаки на лінії Сватове-Кремінна.
  • Російські війська продовжували наступальні дії в районі Соледара, а також у районі Бахмута та Авдіївки. Українські сили навряд чи втримають позиції в самому населеному пункті Соледар.
  • Російські війська продовжували оборону та зміцнювали передові позиції на східному (лівому) березі Дніпра в Херсонській області.
  • Західні офіційні особи все частіше приєднуються до української влади в попередженнях про те, що Росія готується до неминучої другої хвилі мобілізації.
  • Російська окупаційна влада в Херсоні продовжувала заходи з примусового переселення жителів до Росії.
  • Атаки українських партизанів продовжують заважати зусиллям російського тилу.

Нагадаємо, українські прикордонники показали, як спалюють у попіл найманців з ПВК «Вагнер» у боях за Соледар.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі