НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зберегти Україну чи не допустити світової війни? Вибір Байдена буде очевидним, – журналіст

Зберегти Україну чи не допустити світової війни? Вибір Байдена буде очевидним, – журналіст

Журналіст переконаний: лише кілька людей у світі знають, про що насправді говорять Байден у Путін

1066

Ситуація із президентом РФ Володимиром Путіним для Заходу зайшла в глухий кут. Він свідомо висуває вимоги, які західні країни не можуть виконати. Водночас, якщо президенту США Джо Байдену доведеться обирати між збереженням і захистом України та можливістю запобігти третій світовій війні, то вибір президента США буде очевидним.

В інтерв’ю для проєкту «Говорить Великий Львів» журналіст, політичний оглядача Віталій Портніков спробував спрогнозувати ймовірний перебіг міжнародних стосунків США-Росі-НАТО- України.

Щоправда, він одразу наголосив: обговорення цієї теми – віртуальна площина. І ця віртуальність – справжня трагедія. Ніхто не уявляє, про що насправді говорять президенти США та Росії. Ніхто не знає, чого насправді хоче і вимагає Путін: радше за все, йдеться про речі, які Захід практично не може виконати. Як, наприклад, своїм підписом позбавити Україну суверенітету.

Водночас Портніков висловив сумніви, що вимогою Путіна є недопущення України в НАТО, адже реально це «перспектива 20-30 років, коли і Путін, і Байден уже лежатимуть на цвинтарях». Навряд чи і просить дозволу окупувати Україну, адже, якщо він цього захоче, то діятиме, як бажатиме.

«Сьогодні Байден говорить з Путіними. Про що – не відомо. Якщо ж говорити відверто, то президент США має обстоювати інтереси США. Єдине, що інтереси США, як наддержави полягають у захисті демократії і міжнародного права.  Але сьогодні США треба захищати демократію так, щоб не почалася третя світова війна.  І треба враховувати, що якщо буде вибір – України чи можливість запобігти війні, то очевидно, що Байден обере недопущення війни», – переконаний журналіст.

За його словами, зараз не можливо сказати, в яких кордонах надалі розвиватиметься українська держава. Але це буде залежати від того, чи зможуть українці пройти дуже важливий іспит: поставити інтереси держави вище аніж власні.

«Якщо українці будуть готові масово поставити інтереси держави вище особистих інтересів, то держава збережеться. Якщо ні – то нинішня українська держава зникне з політичної карти світу. Вона буде можлива лише в тих регіонах, які дадуть масовий опір», – зазначив Віталій Портніков.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"