НТА > НОВИНИ > Спорт > Збірна України переписує рекорди на Всесвітніх іграх

Збірна України переписує рекорди на Всесвітніх іграх

Золото Козловської та Марченко стало ювілейним для України за весь час виступів на Всесвітніх іграх – 50-им

361

За два дні до закінчення змагань у медальному заліку Всесвітніх ігор у Бірмінґемі (США) збірна Україна зберігає місце в п’ятірці найкращих.

І хоча за загальною кількістю виграних медалей українці треті, вони пропустили поперед себе американців і угорців.

Десяту медаль для України вибороли Вікторія Козловська та Таїсія Марченко у спортивній акробатиці. Українська пара стала першою з результатом 29,290.

Це друге золото для України в змаганнях серед жінок у спортивній акробатиці в історії Всесвітніх ігор і перше з 1993-го року.

За три дні до закінчення змагань українці достроково перевершили рекорд за кількістю здобутих нагород. А за два дні до кінця повторили найкращий результат за кількістю золота.

За всі попередні виступи України на Всесвітніх іграх лише одного разу збірній вдавалося дійти до 10-ти золотих нагород – таке відбулося 2017-го року, тоді теж здобули 10 медалей найвищого ґатунку. Відповідно, Україна уже повторила свій рекорд за золотом.

Окрім того, саме золото Козловської та Марченко стало ювілейним для України за весь час виступів на Всесвітніх іграх – 50-им.

Нагадаємо, що декілька днів тому українець Богдан Колмаков виграв першу в історії Всесвітніх ігор медаль із паркуру в категорії «Швидкість».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі