НТА > НОВИНИ > Спорт > Збірна України поступилася в поки що найвидовищнішому матчі Євро-2020

Збірна України поступилася в поки що найвидовищнішому матчі Євро-2020

У стартовій грі чемпіонату Європи збірна України не втримала нічию в матчі командою Нідерландів – 2:3

148

Це найкращий матч цього турніру від його початку. І як же прикро, що не вдалося здобути бодай нічию.

Начебто нічого дивного – фаворити забили два голи на початку другої частини цього феєричного дійства в Амстердамі. Але все одно в українських уболівальників були все ж сподівання на інший підсумок гри – особливо після деяких епізодів першого тайму. А головне – бажання зіграти гідно мали й українські футболісти. Поборолися, вирівняли, але не втримали…

Та все ж у всьому варто шукати позитив. Наприклад, такий: наш Андрій Ярмоленко забив поки що найкрасивіший гол у цьому турнірі. Вийшов справжній шедевр. А те, як розіграли комбінацію Руслан Малиновський (з передачею з флангу) та Роман Яремчук (з красивим ударом головою), варте додаткових оплесків.

До речі, в першому таймі не покидало відчуття, що переможе той, хто перетисне суперника. У силовому футболі, на жаль, виявилися сильнішими нідерландці. До того ж є там технічні футболісти, які вміють зіграти у швидкий пас, а згодом зробити діагональ чи простріл на загострення.

Але на кожен тиск є контртиск у відповідь. Коли нідерландцям здавалося, що перемога в них уже в кишені, українці відповіли двома гострими уколами. Однак вирішальний момент усе ж відбувся за участі господарів поля. Часу на те, щоби врятувати ситуацію вже не залишилося.

Нідерланди – Україна – 3:2. Поразка у поки що найвидовищнішому матчі Євро-2020.

Нідерланди – Україна 3:2

Голи: Вейналдум, 52; Вегорст, 58; Думфріс, 85 – Ярмоленко, 75; Яремчук, 79

Нідерланди: Стекеленбург, Думфріс, де Врей, Блінд (Аке, 64), ван Анхолт (Вейндал, 64), Вейналдум, де Йонг, де Рон, Тімбер (Велтман, 88), Депай (Мален, 90), Вегорст (де Йонг, 88)

Україна: Бущан, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Караваєв, Зінченко, Сидорчук, Зубков (Марлос, 13; Шапаренко, 64), Малиновський, Ярмоленко, Яремчук

Попередження: Сидорчук, 90+3