НТА > НОВИНИ > Спорт > Збірна України продовжує втримувати дев’яте місце на Паралімпіаді в Токіо

Збірна України продовжує втримувати дев’яте місце на Паралімпіаді в Токіо

148

У Токіо на Паралімпійських іграх збірна України виборола вже 22 нагороди (3 золота, 13 срібних медалей і 6 бронзових). Наша команда, як і за підсумками вчорашнього дня, йде на 9-ій позиції в медальному заліку. Щоправда, за кількістю нагород наші спортсмени — четверті. Лідирує команда Китаю – 45 медалей.

Сьогодні представниця Хмільника Вінницької області Мар’яна Шевчук здобула друге золото для України на Паралімпійських іграх у Токіо. Виступаючи у вазі до 55 кг, вона підняла найвищу вагу серед усіх учасниць.

Трохи пізніше українська плавчиня Анна Стеценко виграла заплив вільним стилем і взяла золоту медаль на Паралімпіаді в Токіо. Це третє золото для України на цих Іграх.

Окрім того, сьогодні срібло вибороли Катерина Денисенко у змаганні з плавання на дистанції 100 метрів на спині, Сергій Кліпперт у плаванні на спині серед спортсменів з порушенням зору (клас S12), Владислав Білий у метанні спису.

Анастасія Москаленко з особистим рекордом стала другою в метанні булави. Плавець Андрій Трусов виграв срібло на дистанції 200 метрів, а Кирило Гаращенко – на дистанції 400 метрів вільним стилем. Жіноча збірна України зі шпаги теж зупинилася за крок від золотої нагороди.

Єгор Дементьєв виграв бронзову медаль в індивідуальній гонці переслідування (4 000 м) на велотреку, Юлія Іваницька та Наталія Ніколайчук стали бронзовими призерами в дзюдо, з третім результатом фінішувала і Юлія Павленко у стрибках у довжину.

Нагадаємо,за підсумками вчорашнього змагального дня на Іграх у столиці Японії українські спортсмени за два дні завоювали 9 нагород (1 золото, 6 срібних медалей і 2 бронзи). Наша команда займала 9-ту позиції медального заліку. Лідирувала команда Китаю – 23 медалі.