НТА > НОВИНИ > Спорт > Збірна України скромно виграла в Північної Ірландії у тренувальному матчі перед Євро

317
image 3

Збірна України провела другий матч в рамках підготовки до Євро-2020 з Північною Ірландією і нарешті, після серії нічиїх з однаковим рахунком 1:1, перемогла. Все вирішив гол після удару головою Олександра Зубкова з угорського «Ференцвароша» на початку зустрічі. Хорошу передачу з правого флангу йому зробив захисник «Динамо» Олександр Караваєв.

Незважаючи на скромний рахунок, українські футболісти створили чимало моментів і могли перемагати навіть із розгромним рахунком, проте підвела реалізація створених нагод.

Та все ж команда Андрія Шевченка у деяких моментах сподобалася. Особливо це відчувалося в першому таймі, коли гравці української команди конструювали цікаві комбінації та завдяки швидким діям перегравали суперників із Північної Ірландії.

У другому таймі гра на полі «Дніпро-Арени» вже не була настільки цікавою. Але навіть за таких обставин українці могли ще забивати голи. Матч у Дніпрі відбувся за присутності глядачів, які дуже активно підтримували «синьо-жовтих».

Україна – Північна Ірландія 1:0

Гол: Зубков, 10

Україна: Бущан, Миколенко, Караваєв, Матвієнко, Забарний, Зубков (Марлос, 46), Сидорчук (Степаненко, 76), Малиновський, Шапаренко (Судаков, 72), Ярмоленко, Яремчук (Бесєдін, 46)