НТА > НОВИНИ > Спорт > Збірна України з водного поло вирушила на збір до Сербії

Збірна України з водного поло вирушила на збір до Сербії

Збір проводять у рамках підготовки відбору на Чемпіонат Європи

115

Збірна України з водного поло продовжує підготовку до кваліфікації Чемпіонату Європи. Підопічні Ігоря Зінкевича відправились на тижневий збір до Сербії.

У Сербії команда зіграє кілька товариських поєдинків, які стануть головним етапом підготовки до кваліфікації чемпіонату Європи 2022 року, який відбудеться у Ізраїлі в лютому.

«Нам важливо, щоб зараз команда провела хорошу підготовку перед стартом кваліфікації чемпіонату Європи 2022 року. У Сербії маємо зіграти з командами високого класу. Зокрема, з сербською командою «Раднічки». Усі хлопці розуміють важливість підготовки і повинні викладатись на максимум у басейні», – розповів  в. о. головного тренера збірної України з водного поло Ігор Зінкевич.

До складу збірної України з водного поло увійшли два новачки Валентин Сєдих – гравець ВК «Маріуполь» та Артем Трейтяк – гравець збірної Київської області.

Загалом до Сербії відправились 15 гравців.

Склад збірної України з водного поло:

ГРАВЦІ: 1. Нікольський Костянтин 2. Осика Максим 3. Мамєтьєв Юрій 4. Ашанін Дмитро 5. Дядюра Олександр 6. Грищук Роман 7. Джура Орест 8. Войтенко Володимир 9. Гусаков Денис 10. Алєксєєв Костянтин 11. Бабаєнко Владислав 12. Кечеджи Ігор 13. Бабський Нестор 14. Сєдих Валентин 15. Трейтяк Артем.

В.о. Головного тренера Зінкевич Ігор Тренер Шведов Олексій Помічник тренера Шилін Тимур.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі