НТА > НОВИНИ > Спорт > Збірна України з волейболу зупинилася за крок від півфіналу чемпіонату світу

Збірна України з волейболу зупинилася за крок від півфіналу чемпіонату світу

Волейболісти з України програли словенцям у чотирьох партіях і вибули з турніру

240

Збірна України з волейболу зіграла перший в історії чвертьфінальний матч на чемпіонаті світу. Українці поступилися господарям турніру – команді Словенії.

Про це повідомило Суспільне.Спорт. До матчу проти Словенії «синьо-жовті» підходили, маючи три поспіль перемоги на турнірі.

Лише у першому поєдинку проти Сербії Україна зазнала поразки, однак, на відміну від сербів, змогла пройти до чвертьфіналу, обігравши Нідерланди.

Переможець протистояння Україна – Словенія виходив на команду Італії. Саме італійці стали першими півфіналістами турніру, здолавши у тай-брейку олімпійських чемпіонів Токіо – команду Франції.

Україна успішно розпочала матч проти Словенії. Як і у грі проти Нідерландів, у «синьо-жовтих» виходили блокування під час атак словенців: три успішні блоки на команду – два в активі капітана Олега Плотницького.

Першу партію Україна виграла 25:18. І була близькою до перемоги і у другому сеті – команди обмінювалися виходами вперед і дійшли до рахунку 24:24. Однак наступні два очки набрала Словенія, зрівнявши рахунок за сетами.

Третій сет також закінчився на користь Словенії. Цього разу словенці агресивніше тиснули на Україну та частіше закінчували атаку першим темпом, здобувши перемогу 25:19.

Упродовж усієї четвертої партії «синьо-жовті» намагалися перевести гру до п’ятого сету. Однак Словенія не віддала гру українцям і здобула перемогу у матчі.

Словенія – Україна – 3:1 (18:25, 26:24, 25:19, 25:23)

Таким чином українські волейболісти припинили боротьбу на чемпіонаті світу, вперше в історії вийшов у чвертьфінал турніру.

Нагадаємо, що Україна провела найкращий чемпіонат світу з волейболу у своїй історії: попереднього разу – 1998-го року – українці посіли десяте місце, тепер опинилися у вісімці.