НТА > НОВИНИ > Спорт > Збірна України зіграла внічию з Шотландією і не вийшла в еліту Ліги націй

Збірна України зіграла внічию з Шотландією і не вийшла в еліту Ліги націй

Жодному зі суперників не вдалося забити гол, а нульовий рахунок сповна влаштував збірну Шотландії

444
9 3

У матчі заключного 6-го туру Ліги націй збірна України не змогла обіграти Шотландію – нічия 0:0. Номінально домашня гра для українців відбувалася в Кракові на стадіоні «Краковії», де «синьо-жовтим» уболівальники своєю гучною підтримкою створили насправді домашню атмосферу. Однак скористатися нею підопічні Олександра Петракова не змогли – українським футболістам явно бракувало креативу в атакувальних діях.

Тож підсумкова турнірна таблиця групи 1 Ліги B набула такого вигляду. Щасливцями, які наступного розіграшу Ліги націй виступатимуть в елітному дивізіоні, стали футболісти збірної Шотландії. Вони досягнули того, за чим приїхали до Кракова.

bez imeni2 5

Обережний перший тайм, попри все, подарував нашій команді вдосталь нагод забити гол. Наприклад, дуже прикро, шо не забив ось у цьому епізоді капітан Андрій Ярмоленко після прострілу від Михайла Мудрика.

Так само не реалізував вихід майже сам-на-сам Артем Довбик, не зумів пробити влучно головою після кутового Тарас Степаненко, не переправив м’яч у площину воріт після прострілу з флангу Руслан Малиновський. Постійно чогось бракувало українським футболістам.

На початку другого тайму чудово пробивали Мудрик і Данило Ігнатенко – в обидвох випадках воротар шотландців витягував м’яч із кутів воріт. Але після цього на небезпечні моменти «синьо-жовті» не напрацьовували (хіба розіграш штрафного, коли після передачі Малиновського Іллі Забарному в падінні було важко влучити у ворота).

На 78-ій хвилині після неузгодженості в діях захисту шотландців другим темпом злету пробив Степаненко – поруч зі стійкою. Більше реальних моментів українці не створили – беззубість в атаці не дозволила напрацювати на перемогу.

А на трибунах краківського стадіону все відбувалося за найвищими мірками. Українська команда отримала підтримку на найвищому рівні – з традиційними скандуваннями про ЗСУ, «Азов» і «Хто не скаче, той москаль».

Нагадаємо, що аналітикам букмекерських контор перед грою було важко визначитися щодо фаворита поєдинку, принаймні явного вони не бачили. Але мінімальну перевагу давали українській команді.

Раніше перенесений із червня футбольний матч Ліги націй Шотландія – Україна закінчився з рахунком 3:0 на користь господарів. Після цього «синьо-жовті» розгромили в Єревані команду Вірменії – 5:0.