НТА > НОВИНИ > Збройні сили України провели масштабні навчання біля Криму

Збройні сили України провели масштабні навчання біля Криму

110
Збройні сили України провели масштабні навчання біля кордону Криму

Поблизу кордону тимчасово окупованих територій Криму військові ЗСУ взяли участь у масштабних навчаннях, куди залучили неземні, повітряні та морські компоненти угрупування військ.

Про це йдеться у пресслужбі Командування Об’єднаних сил ЗСУ.

На тренуванні відпрацювали питання взаємодії в ході введення бою та швидкої зміни обстановки, а за легендою маневрів підрозділи розвідки “виявили” корабельно-катерну групу умовного противника, що провела тактичне розгортання та наближається до місць висадки морського десанту.

Місце розташування кораблів та катерів визначили за допомогою координат, після чого нанесли вогневе ураження для ліквідації об’єктів.

Завдання нанести перший удар прийняв умовний екіпаж гелікоптерів, який знешкодив кораблі ворожого десанту. Крім цього, вони створили сприятливі умов десантно-штурмовим військам за підтримки бронетранспортерів.

Нагадаємо, 31 травня, служба безпеки України провела дводенні антитерористичні тактико-спеціальні навчання в районі ООС. Заключна фаза тренувань пройшла в прифронтовій Авдіївці.

А також – сьогодні, 2 червня, війська Російської Федерації 5 разів обстрілювали українські позиції. Наші військові відкривали вогонь у відповідь.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі