субота, 21 березня, 2026
НТА > НОВИНИ > "Збив на смерть та втік": у Львові шукають винуватця трагічної аварії

"Збив на смерть та втік": у Львові шукають винуватця трагічної аварії

Інцидент трапився сьогодні, 1 січня 2022-го року на ділянці львівської об'їзної дороги біля села Соснівка.

"Збив на смерть та втік": у Львові шукають винуватця трагічної аварії

Про смертельне ДТП повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook  керівник спільноти "Варта-1" Ігор Зінкевич.

"На об’їзній Львова, біля села Соснівка, водій автомобіля на смерть збив чоловіка. Водій авто з місця пригоди втік. За попередніми даними, автопригоду скоїв водій мікроавтобуса “Рено”- вказано у публікації.

[gallery columns="2" size="full" ids="361709,361710"] Офіційних коментарів Національної поліції наразі ще не має. Невідомі також деталі трагедії та особи водія й загиблого пішохода. Нагадаємо, як повідомляв NTA, пізно ввечері, 30 грудня, близько 20:45 у Львові зіткнулися дві автівки Toyota  та Mercedes-Benz. Від удару «японець» перекинувся на дах.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"