НТА > НОВИНИ > Новини світу > Здоров’я експерзидента Горбачова значно погіршилося

Здоров’я експерзидента Горбачова значно погіршилося

188

Стан здоров’я 91-річного Михайла Горбачова, який був останнім комуністичним лідером Радянського Союзу, значно погіршився.

Про це повідомив російській економіст Руслан Грінберг, який відвідав експрезидента СРСР у Центральній клінічній лікарні (ЦКЛ) Москви та опублікував відповідне фото, яке оприлюднили в Інстаграм.

За його словами, через проблеми з нирками Горбачов перебуває на гемодіалізі, а також він страждає від цукрового діабету. Відвідавши хворого, Грінберг зауважив, що його справи “зовсім погані”.

Зокрема видно, що вени у колишнього президента Радянського Союзу сині від множинних ін’єкцій, а сам він лежить на ліжку із протипролежневим матрацом. Тіло Горбачова сильно роздуте через проблеми з виведенням рідини.

Михайло Горбачов був першим та останнім президентом СРСР у період з 15 березня 1990 року до 25 грудня 1991 року, до путчу ГКЧП.

Як повідомлялося, нещодавно родичі чотирьох осіб, які загинули 13-го січня 1991-го року під час заворушень у Вільнюсі, подали до суду на колишнього президент СРСР Михайла Горбачова. 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі