НТА > НОВИНИ > Новини політики > Зеленський бореться з олігархами, підіграючи Коломойському, – Федина

Зеленський бореться з олігархами, підіграючи Коломойському, – Федина

124

Чинна влада на чолі із президентом Зеленським веде боротьбу з олігархами таким чином, що олігарх Коломойський отримує всі рішення суддів на свою користь.


Про це у прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявила народна депутатка України від партії «Європейська солідарність» Софія Федина.

Софія Федина порадила депутатам від «Слуги народу» нарешті вийти зі сфери «діджиталізації» та подивитися, як живуть звичайні люди. Адже вони, сплачуючи шалені суми за газ та світло, отримуючи надбавки до пенсій аж у 5 гривень, просто виживають в сьогоднішній реаліях, де судді та прокурори отримають середню зарплату 300 тисяч гривень.

«Подивіться, що ви зараз зробили з малим і середнім бізнесом, який є основою економіки! Ви їх зараз просто зачищаєте, переслідуючи податковим тиском та фіскалізацією. А в результаті людей, яких би мали підтримати під час кризи, ви робите все, аби їх не було», – наголосила гостя програми.

Так, додає Федина, замість боротьби з олігархами, чинна влада веде війну з власним народом.

«Боротьбу з олігархами, за яку Коломойський отримує всі рішення суддів на свою користь, особливо нещодавно він отримав собі податкові пільги контрольованим судом, який Зеленський наказав розігнати, але його досі не розігнали, теж провалено. Я нагадаю рейдерське захоплення телеканалу «Рада», нагадаю рейдерську ситуацію з телеканалом «Дом», який московською мовою глаголить наративи України без Криму і розказує, які страшні нацисти у Києві бушують! Ось це все і є та боротьба влади з олігархами! Та на жаль, на сьогодні ми її не бачимо», – акцентувала народна депутатка.

Раніше політичні оглядачі неодноразово зазначали, що всі антиолігархічні спроби Володимира Зеленського аж ніяк не зачіпають Ігоря Коломойського, з особою якого і надалі пов’язують українського президента.

Нагадаємо, що на початку листопада президент України Володимир Зеленський підписав ухвалений Верховною Радою закон «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)»

У червні стало відомо, що Зеленський хоче з’ясувати, за що Коломойський потрапив під санкції США. Зокрема, Рада з національної безпеки й оборони перевірить інформацію про 134-ох громадян України, які перебувають під санкціями США.

Додамо, що вже у 2022-у році олігарха помітили у тому ж готелі на курорті Буковель, де на зимові свята відпочивав президент Володимир Зеленський

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі