НТА > НОВИНИ > Новини політики > Зеленський будує путінську диктатуру, – Княжицький про антиолігархічний закон

Зеленський будує путінську диктатуру, – Княжицький про антиолігархічний закон

Якщо сам Зеленський визначатиме хто олігарх, а хто ні, закон не запрацює.

173

Закон проти олігархів – це голосування бджіл проти меду. Якщо фракція “За майбутнє”, яку пов’язують із Ігорем Коломойським, як і частина “Слуги народу”, яку пов’язують із Рінатом Ахметовим, голосують за закон проти олігархів, то, мабуть, цей закон нестрашний для олігархів.

Про це в ефірі проєкту “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA заявив народний депутат України (ЄС) Микола Княжицький.

До того ж , підкреслив політик, після голосування за цей закон із розгляду зняли проєкт №5600, який би мав підняти податки для великих підприємств, які контролюють олігархи.

Мабуть, якась домовленість існувала – вони за це проголосують, щоб для них не піднімали податки. Принаймні, сьогодні, у тій формі, в якій це пропонувалося”, – припустив депутат.

Водночас, за його словами, депутати не розглянули правок, які б допомогли закону по-справжньому запрацювати, бо “справді посилюють антикорупційні органи” та дозволяють контролювати процеси “незалежно від Зеленського”.

“Якщо сам Зеленський визначатиме хто олігарх, а хто ні за розмитими правилами, очевидно, цей закон ніколи працювати не буде. Чому Зеленський це робить? Зеленський повністю. повторює Путіна… Я знав покійного Березовського, знаю Володимира Гусинського – спілкувався із ними. Вони колись привели до влади Путіна, а потім той почав боротись із олігархами і, нібито, всіх їх викорінив. Та що, в Росії немає олігархів?”, – зауважив депутат.

Він зазначив: олігархів у Росії стало більше, вони стали багатшими, однак потрапили в залежність від Путіна.

“На жаль, для Зеленського це стало прикладом. Він будує таку путінську диктатуру. Однак в Україні це неможливо, тому, звичайно, все це завершиться великим пшиком”, – резюмував Микола Княжицький.

Нагадаємо, сьогодні 23 вересня Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт Володимира Зеленського про олігархів. Законопроєкт підтримали 279 народних обранців.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі