НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зеленський дорікнув Ізраїлю за відсутність санкцій проти Росії

Зеленський дорікнув Ізраїлю за відсутність санкцій проти Росії

За словами Володимира Зеленського, ізраїльське суспільство розуміє ситуацію, але з урядом Україна не має справжнього контакту

201

Ізраїль має приєднатися до міжнародного режиму санкцій проти Російської Федерації. Адже мова йде не про бізнес чи гроші, а про спільну безпеку.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час онлайн-виступу перед студентами Єврейського університету в Єрусалимі.

«Росія стала терористичною державою. Вони руйнують наші міста, спалюють все на своєму шляху. Ви можете уявити знищення 2000 навчальних закладів в Україні? Якою треба бути людиною, щоби навмисно нашкодити дитячому садку? Маріуполя більше немає. Чотири місяці тому в місті було пів мільйона людей. Зараз там лише декілька десятків тисяч», – зазначив Зеленський.

Від імені українського народу він висловив вдячність мешканцям Ізраїлю, які піднімають прапори України, але дорікнув владі за відсутність санкцій.

«На жаль, ми ще не бачили, щоб Ізраїль приєднався до міжнародного режиму санкцій. Коли уряди вводять санкції проти Росії, йдеться не про гроші чи бізнес. Йдеться про цінності та спільну безпеку… Японія, Австралія та багато інших країн вже приєдналися до санкцій, так само як і багато європейських країн діють разом із нами проти російської агресії», – звернув увагу Зеленський.

При цьому президент зауважив: Україна розуміє, що для Ізраїлю це не легкий вибір, але заявив, що ситуація в Польщі нічим не відрізняється, «бо їй також загрожує Росія».

«Ми дуже вдячні за гуманітарну допомогу, медикаменти. Ми відчуваємо, що ваше суспільство розуміє ситуацію, але з вашим урядом ми не маємо справжнього контакту», – додав Зеленський.

Нагадаємо, що на початку червня Україна хотіла придбати в Ізраїлю систему протиповітряної оборони «Залізний купол» та закликала надавати більшу оборонну допомогу. Попри підтримку українців від мешканців Ізраїлю, уряд країни залишався у своїй «зоні комфорту».

Євросоюз, Ізраїль та Єгипет підписали тристоронню угоду про експорт газу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі